המשפחה של מישקה

הקולקציה שעוצבה על ידי בוגרי בצלאל, כוללת שעונים שכל אחד מהם בעל עיצוב אופייני לבן משפחה אחר של מישקה.

רבקה - Rebecca

רבקה היא אשתו האהובה של מישקה. מישקה ורבקה היו זוג מעורר השראה, הזוגיות שלהם הייתה מדהימה ומיוחדת. הם אהבו לטייל יחד גידלו את ילדיהם על הערכים בהם האמינו ילדיהם העבירו את זה הלאה לנכדים, וכן הלאה לדור ההמשך.

רנטה - Renata

אחותו היקרה של סבא מישקה. ליוותה אותו לאורך כל ילדותו כאחות יחידה. בבגרותם, אמנם רנטה לא עלתה לישראל עם מישקה, אבל גם היא הקימה משפחה נפלאה בשיקגו ארה"ב ושמרה על קשר הדוק עם משפחתה ביבשת הרחוקה.

ננסי - Nancy

הבת של רנטה, מה שהופך אותה להיות האחיינית הראשונה של סבא מישקה וגם זו שזכתה להכיר אותו הכי מקרוב. היה להם קשר מדהים והיא הייתה אהובה עליו מאוד!

קאטי - Cathy

אימו המדהימה של סבא מישקה. הייתה דואגת, אכפתית וטובת לב לסובביה. היא בעצם מהווה את הבסיס והמקור לכל הערכים עליהם מישקה גדל ודאג להעביר לכל משפחתו.

אלנה - Elena

חברה משותפת של סבא מישקה וסבתא רבקה. בגלל שסבא וסבתא היו אנשים מאוד משפחתיים, החברים שלהם היו מאוד קרובים אליהם, ממש כמו בני המשפחה. אלנה הייתה חברה מאוד מיוחדת ומאוד קרובה לליבם.

ליסה - LISA

אחייניתו של סבא מישקה. מספרים עליה שהייתה בחורה שובבה והרפתקנית, נהנתה מכל רגע בחיים, הייתה מאוד פעלתנית, חיה ללא גבולות והייתה יפייפיה אמיתית!

מארק - Mark

אחיין של סבא מישקה. מספרים עליו שהיה בחור חביב וחייכן שנוכחותו תמיד הייתה ניכרת... אי אפשר היה להתעלם מכמה שמרק היה מצחיק את כולם. הוא היה היה הרפתקן ותמיד סיפר לכולם את סיפורי המסעות המעניינים שלו.

כריסטיאן - Christian

אביו של סבא מישקה. היה איש חרוץ שלא פחד מעבודה קשה והיה מונע מעשייה. היה חובב אופנה גדול, היה לו סגנון שאי אפשר היה להתעלם ממנו! תמיד היה בולט בלבושו האלגנטי והמיוחד.

אלכסנדר - Alexandre

אחיין של סבא מישקה. גם הוא היה נגר, איש של עבודת כפיים… אהבתו לעץ, בדיוק כמו סבא, גרמה לו להיות חובב טבע מושבע שאוהב מאוד לטייל ולגלות… היה ידוע בנחמדותו ובטוב ליבו.

אדוארד - Edward

אחיו היקר של סבא מישקה. הם גדלו אחד עם השני ובילו את מרבית משלבי הילדות יחד. בשל החוויות המגוונות שחוו בילדותם המשותפת, היה לשניהם קשר מאוד מאוד מיוחד, אחים שלא פוגשים כל יום.

מייקל - Michael

היה חבר טוב של סבא מישקה בברית המועצות. מייקל עבד עם סבא מישקה לתקופה ארוכה, היה להם קשר חברי חזק מאוד. עם עלייתו של סבא לארץ ישראל, הקשר בינהם נותק.

עגלת קניות

Are you in the right place?

Select the country that is closest to your preferred delivery location.

דילוג לתוכן