מה הקשר בין שעוני יד מעץ לאיכות הסביבה?

מתן אדרי
מתן אדרי

מייסד ובעלים

מה הקשר בין שעוני יד מעץ לאיכות הסביבה?

מקבץ מילים המראה את נחישות המותג להיות חלק מהפתרון שהעולם שלנו זקוק לו כרגע עם שינויי אקלים. מותג “ידידותי לסביבה” מבין שעלינו להתחיל ליצור מודלים עסקיים בני קיימא באמת, מכיוון שהמשאבים הולכים ומתמעטים. צריך להתאמץ כדי לוודא שהעסקים שלנו הם נכסים לעולם ויוצרים יותר משאבים ממה שאנחנו לוקחים. כמובן, קיימות זו גם מוסיפה פן רגשי ויש לה ביקוש רב יותר מאי פעם. 

אנשים רבים עדיין לא יודעים אילו ממוצרים אלו מגיעים עם המבצעים הטובים ביותר, ושם נכנסים שעוני היד מעץ של MISHKA.

מותגים רבים עם תג ידידותי לסביבה מעניקים ערך גבוה למוצרים שלהם, מה שמוביל לכך שכל שעוני העץ הופכים לבחירה יקרה או במחיר מופקע.

 MISHKA רואה זאת וחושבת שמדובר בהתקנה אינטואיטיבית נגדית. אנחנו מאמינים שצריך להפוך מוצרים לזמינים במחירים סבירים,  לכן אנחנו מוכרים באינטרנט שעוני גברים ונשים ייחודיים ,איכותיים, שלא ישברו את הבנק! כל מה שנותר זה לעיין בקולקציית השעונים הייחודית שלנו ( קישור לקולקציית השעונים )

שעוני יד מעץ- פיסת טבע מושלמת

עבור MISHKA , עץ הוא בהחלט החומר החשוב ביותר שלנו. אנו אוהבים אותו בזכות הפשטות והאמידות שלו – הוא מספק חווית לבישה נוחה ומאפשר את האופנה והסטייל שיש בשעון יד מעץ. 

ליצור יותר מ -8 דגמים שונים שלנו, דורש שימוש בפרקטים באיכות גבוהה מאזורים שונים ברחבי העולם. לכל סוג עץ יש צבע משלו, גרגר, קשיות וערך אסתטי.

החומרים בהם אנו משתמשים הינם תוצרי טבע. בדיוק כמו שכל סוג עץ שונה , גם הדגמים שלנו ייחודיים. לכן, לכל דגם מאפיינים אישיים משלו בנוגע לצביעה ומרקם. לכן אתה מקבל מוצר בלעדי, ייחודי בנפרד. 

אכן, פיסת הטבע האישית שלך 🙂

בדיוק כמו שכל עץ שונה, כל אחד משעוני היד מעץ שלנו שונה גם הוא. הודות לדגנים ולמבנה האינדיבידואלי של העץ הנבחר, כל המוצרים שלנו הופכים לחתיכות טבע ייחודיות ואותנטיות באמת.

המוצרים שלנו

אנו יודעים מניסיון שקניית מוצרים באינטרנט יכולה להיות תהליך מפוקפק בשל חוסר ודאות בנוגע לתהליך ההזמנה, או אפילו חוסר מידע כללי על המוצרים עצמם. לכן אנו רוצים שתהיו מעודכנים ב -100% אודות המוצרים והנהלים שלנו לפני הרכישה

שעוני היד מעץ של MISHKA מיוצרים מעצים ידידותיים לסביבה FSC או מגזרי עץ מתעשיית הרהיטים.

עגלת קניות

Are you in the right place?

Select the country that is closest to your preferred delivery location.

דילוג לתוכן