תכירו: שעוני העץ של מישקה

מתן אדרי
מתן אדרי

מייסד ובעלים

עבור Mishka, עץ הוא בהחלט החומר החשוב ביותר שלנו. אנו אוהבים אותו בזכות הפשטות והמגוון שלו – הוא מספק חווית לבישה נוחה ומאפשר את הווריאציות הבלתי נגמרות שאנו יוצרים בשעוני היד מעץ שלנו.

כדי ליצור את הדגמים השונים שלנו , אנחנו משתמשים בפרקטים באיכות גבוהה מאזורים שונים ברחבי העולם- במבוק, אורן, זית, אגוז,מייפל ועוד. 

בדיוק כמו שכל עץ שונה, כל אחד משעוני העץ שלנו גם הוא ייחודי בפני עצמו . הודות למבנה האינדיבידואלי של הקולקציה, כל המוצרים שלנו הופכים לחתיכות טבע ייחודיות ואותנטיות באמת.

חומרי הפרימיום שלנו

שעוני העץ שלנו שלנו מיוצרים מעץ באיכות גבוהה בשילוב עם חומרים טבעיים וחדשים.לעץ יש מרקם ייחודי מטבעו המעניק לכל חלק את האינדיבידואליות שלו. אנו משתמשים גם בחומרים טבעיים אחרים מכיוון שהם מציעים לנו עוד יותר צבע וברק לעיצובים שלנו.

בנוסף, השימוש בנירוסטה ברמה גבוהה מגביר את האפשרויות היצירתיות שלנו ואת יציבות השעונים שלנו!

האחריות שלנו 

אנו מעריכים ואוהבים את החומרים הטבעיים שלנו כמו שאנחנו אוהבים את הסביבה שלנו. מסיבה זו, שעוני העץ שלנו מיוצרים מחיתוכים מעץ מתעשיית הרהיטים או מעצים מוסמכי FSC.

בגלל התשוקה שלנו לטבע, אנו מנסים להקפיד להשתמש במשאב הטבע הזה בצורה אחראית ובר קיימא ככל האפשר בייצור השעונים לנשים וגברים.

הטיפול בשעון יד מעץ אצל MISHKA

השעונים והרצועות של מישקה עשויים כולם מסוגי עץ טבעיים, ולכן הם מאבדים מעט מהצבע הטבעי שלהם לאורך זמן, ומראים גוון צבע מאט יותר.

אנחנו ממליצים על אביזרים לטיפול בחומרים כמו עץ הבנויים בתוך פיסת הטבע שלכם שתגרום להם לזרוח ! במאמר הבא שלנו נדבר על הדרכים והפעולות לשימור שעון היד מעץ שלכם .

כדי לוודא לחלוטין שללקוחותינו יש הזדמנות לרכוש מוצר איכותי ומסוגנן שהוא טבעי וייחודי מכל שעוני עץ אחרים, אנו מעסיקים גם שען מומחה לבדיקות איכותית בעיצובים רבים של מוצרינו. 

זיווג של חומרים טבעיים יחד עם עיצובים קלאסיים מינימליסטיים הוא שבאמת מייחד את MISHKA.

למסע בקולקציית פיסות הטבע שלנו לחצו כאן 🙂

עגלת קניות

Are you in the right place?

Select the country that is closest to your preferred delivery location.

דילוג לתוכן