שעון יד מחומרים אקולוגים | שיתוף פעולה עם Clean Coin

מתן אדרי
מתן אדרי

מייסד ובעלים

כיום ניתן למצוא פסולת בכל פיסת טבע אשר אליה אנו מגיעים, לצערנו הסביבה מתמלאת בזבל רב מידיי יום, זבל אשר מגיע לנחלים ולאוקיינוסים ופוגע בכל המערכת האקולוגית של כדור הארץ. כדור הארץ שלנו ממשיך להזדהם בקצב עולה וזו בעיה שאנו חיים לפתור.

אנחנו בMISHKA חקקנו על דגלנו את השמירה על הסביבה. אנו מאמינים שאפשר לשלב אופנה עם דאגה לסביבה ולכן פיתחנו את קולקציית שעוני היד מעץ שלנו. פיסות טבע האומרות דבר אחד ברור: “כן אפשר להיות אופנתי ואכפתי לסביבה בו זמנית!” כל המוצרים שלנו הם מחומרים טבעיים בלבד בעלי חתימה פחמנית נמוכה ככל הניתן ובכך אנו מבטיחים את השמירה על הסיבה בשעוני העץ שלנו.

שיתוף פעולה שם Clean Coin


לפני כחודש נפגשנו עם מיזם סביבתי חדש בשם Clean Coin חברה אשר עוסקת גם היא בשמירה על הסיבה. החברה פיתחה אפליקציה חברתית אשר מטרתה היא לאתר ולנקות אשפה מהסביבה. “כולנו יודעים שניקיון זה לא כיף.. לכן הפכנו את זה למשחק” – כך אומרים ב Clean Coin. במיזם שלהם המשתמשים מתוגמלים בשלל דרכים עבור אתגר איסוף האשפה.
איך זה עובד?
מאתרים את הזבל, אוספים אותו, זורקים לפח, מאמתים את הנעשה ומתוגמלים בכמה אופנים ( כסף, הנחה על מגוון מוצרים/הנחות בעסקים שונים או תרומה למגוון עמותות לבחירה)לא יכלנו להתעלם מהמיזם המדהים שמדבר את השפה האקולוגית שלנו ושעוזר לשמור על הסיבה ועל כדור הארץ, לכן החלטנו להציע שיתוף פעולה ייחודי בו הענקנו חלק ממוצרנו לטובת אתגר איסוף האשפה. כעת אחת ההטבות באפליקציה היא שעון יד מחומרים אקולוגים.
אנו שמחים לעמוד לצד מותגים כגון Billabong  & עזריאלי אשר גם הם הצטרפו לאפליקציית Clean Coin וכעת ניתן להוריד את האפליקציה, לעזור בשמירה על ניקיון הסביבה ולקבל הטבה מיוחדת על השעונים שלנו.

אנו מאמינים שאפשר לעשות שינוי ולכן בחרנו חומרים אקולוגים לכל השעונים שלנו.
אנו מזמינים אתכם להצטרף להצלחה שלנו ולהצהיר שגם לכם אכפת מהסביבה, הצטרפו לאפליקציית Clean Coin ותתנו יד לטובת עתיד ירוק יותר.
ואם עדיין לא רכשתם שעון יד מחומרים אקולוגים – ניתן לעשות זאת כאן

הצטרפו לאפליקציית Clean Coin

עגלת קניות

Are you in the right place?

Select the country that is closest to your preferred delivery location.

דילוג לתוכן