שותפות עכשווית

מתן אדרי
מתן אדרי

מייסד ובעלים

כל מי שעוקב אחרינו יודע שמותג שעוני העץ שלנו מגלם טבע פראי, הכמיהה לחיי אדם וחופש, ושואף לשמר את עולמנו היפה. זה לא רק מוצר עשוי עץ. זה לא רק למכור ולשווק אביזר מסוגנן. יש הרבה יותר מאחורי מישקה : אנחנו פועלים גם כ- “שגריר” להעברת מסרים. כדי להפיץ מסרים אלה, החברה הצעירה עובדת עם מספר שותפים החולקים את אותה פילוסופיה של קיימות.

“השומרים”

אין פלא שמישקה בחרו ב- CLEAN COIN כשותף … האפליקציה לשמירת הטבע מכנה את עצמה “שומרי הטבע” , ומהר מאוד מתברר שזה נכון! המתנדבים מחויבים להגנה על המגוון הביולוגי ובתי הגידול, אוויר נקי, מים טובים, אדמה בריאה ושימוש מודע במשאבים.

“יום טוב, אני העץ שלך”

מדברים על שימוש מודע במשאבים: מישקה משתמשת רק בחורשות מוסמכות FSC לייצור מוצריה, ששימשו במקומות אחרים בעבר. “Upcycling” הוא השם שניתן לסוג זה של שימוש חוזר במוצרי פסולת בפועל.

לכן ברור כי מישקה מתכתבת גם עם מאמא אדמה: עם פרויקטים אקולוגיים-חברתיים והשקעה מקצועית בעץ. הארגון הזה נקרא ONE TREE PLANTED העוזר בייעור מחדש של שטחי יער. במקומות שבהם תאגידים גדולים נהגו להשתולל, הטבע עוזר לעזור לעצמו – ולצמוח מחדש. לפני זמן מה השתתף מישקה בפרויקט מדיה חברתית של שבו נשתל עץ לכל לייק משותף בפייסבוק ובאינסטגרם. בהצלחה רבה!

ניתן לרכוש עץ מזוהה בחינם עם פיסות הטבע השונות של מישקה- “שלום, אני העץ שלך”

כפי שאנו כבר יודעים, לא כורעים עצים עבור מישקה. אבל זו טרנספורמציה מיוחדת מאוד כאשר חבית יין הופכת לפתע לשעון יד יפהפה! 

שותפות הרבה מעבר לגבולות

השותפויות שלנו הן יותר מסתם שותפות. יחד הם תנועה. תמיכה. יחס לחיים. אך מעל לכל, הם מגלמים את הרצון לאורח חיים אקולוגי מודרני.

בקרו אותנו באינטרנט או בחנות העץ שלנו והיו חלק מהקהילה של מישקה- שעוני יד מעץ!

עגלת קניות

Are you in the right place?

Select the country that is closest to your preferred delivery location.

דילוג לתוכן