מדוע חריטת שעון יד מעץ היא כל כך מיוחדת ?

מתן אדרי
מתן אדרי

מייסד ובעלים

החריטות הם לא רק חלק ניכר אצלנו במישקה, אלא גם הפילוסופיה שלנו.

אנו מבטיחים כי לקוחותינו ירגישו ייחודיים ברגע שהם מחזיקים בידם שעון עץ בודד מסוגו. החל מכינויים חצופים ועד תאריכים חשובים – מ”אני אוהב אותך” ועד בדיחה פנימית – אנו פונים לקבוצה כל כך מגוונת של אנשים המבקשים סוגים שונים של מסרים והקדשות. אין זה מפתיע שאנו מתגאים באיכות ובעבודת יד של שעוני העץ האמיתיים שלנו.

מחפשים השראה למתנה ייחודית ?

ובכן ,ידידיי, הגעת למקום הנכון. הלקוחות שלנו אוהבים את העיצוב המינימליסטי והטבעי של שעוני העץ שלנו. הם מעריכים את יכולתם להוסיף חריטות מותאמות אישית, ומי שמקבל את המתנות תמיד מעריץ את היצירתיות המתוקה. 

למצוא אותנו זה לא החלק המאתגר. מה שמאתגר הוא למצוא את המילים הנכונות, בעשר מילים או פחות, המבטאות את כל הרגשות המורכבים שאנו חשים כלפי יקירינו. אולי נרצה לזכור אירוע מיוחד כמו חתונה או סיום לימודים ופשוט נוכל לחרוט על גבי שעון היד מעץ, את התאריך של האירוע. כמו כן , אולי המתנה נועדה לחגוג לא יום אחד? אלא אהבה המתפרשת על פני הרבה ימים או עשרות שנים אפילו.

תמר היא לקוחה כזו שרכשה מתנת יום נישואין לבעלה אייל. היא לא רצתה להנציח עוד יום נישואין מדהים , אלא את אהבתם.

התהליך של תמר במתנה ליום הזה , יכול היה רק להקשות על מציאת מתנה שתתאים לחוויה בלתי נשכחת כל כך. מה היא יכולה להשיג  שהיה מקורי ומתחשב? מה ימשוך חיוך כנה על פניו של בעלה שהיא כל כך מוקירה שיקבל , שתעלה אותם באלפי רגל באוויר ובחזרה בבטחה?

היא החליטה לקנות את אחד משעוני העץ שלנו עם מסר מותאם אישית, שהוא יכול לענוד כל יום ולהיזכר באהובתו,  כשהם בנפרד. זה שמישהו לא נמצא שם פיזית, לא אומר שהוא לא שם בלב ובמחשבה. איזו דרך טובה יותר להזכיר לו שהיא תמיד שם בשבילו, מאשר ליצור משהו רק בשבילו, ללבוש כל יום, כשהמסר הסודי שלה מוסתר על הגב של שעון העץ. 

רוצים לגלות עוד על איכות שעוני יד מעץ מבית MISHKA ? בדף הקולקצייה שלנו תמצאו הכל 🙂

עגלת קניות

Are you in the right place?

Select the country that is closest to your preferred delivery location.

דילוג לתוכן