כיצד (בקלות) להתאים את שעון העץ שלך לתלבושת

מתן אדרי
מתן אדרי

מייסד ובעלים

שעונים זה הכל חוץ מפריט ישן. הם אמירה מכוונת בסגנון – ואחד מאביזרי האקססוריז הבודדים לגברים. השעונים הם נצחיים ומודרניים בו זמנית, ומיד מוסיפים ציון לכל בגד (ראו סיבות לנצח לבוש ושעון).

עם זאת, כשם שאתה לא יכול לענוד שעון ללא בגדים ( בדרך כלל ), לא פחות חשוב ללבוש את השעון בצורה נכונה. שילוב מצוין של שעון העץ שלנו עם תלבושת , ימשוך תשומת לב מצד המכרים והחברים כאחד. גם אם אתה “איש שעון אחד”, אם אתה מודע לאיך השעון שלך מתאים ללוק שלך, אתה תצפה לאופנת שיא כל הזמן.

להלן מספר טיפים שיש לקחת בחשבון בעת התאמת שעון העץ לאאוטפיט שלך:

חשבו על סגנון האופנה שלכם ועל האירוע 

ככלל, שעונים שחורים מתאימים ביותר ללבוש רשמי, בעוד שעונים חומים\אפורים הם בחירה מזדמנת יותר. שקול אם סגנון האופנה שלך הוא:

אלגנטי / רשמי

אם אתה גבר שחי על חליפות מפונקות או סתם מישהו שאיכשהו תמיד מגיע למצבים רשמיים, שקול לקנות שעון פשוט ומינימליסטי ככל האפשר. שעון כהה כמו דגם ה- CHRISTIAN הוא השעון הנבחר לאירועים רשמיים. שימו לב גם לחוגה של השעון – ככל שהוא מינימליסטי יותר,  כך הוא יתפס בטוב טעם.

עסקים מזדמנים

שעונים העץ מיועדים ללבוש קז’ואל עסקי צריכים לחקות את אותה רמת אופנה כמו שעונים ללבוש רשמי. אל תהסס להשתמש בשעון שלך כדי להוסיף צבע במידת הצורך, במיוחד אם שאר התלבושת שלך מושתקת. וודא שמשחק כף היד שלך אינו ראוותני מדי.

הרפתקני

אם יש לך סגנון ספורטיבי יותר, בחר שעון כהה עם לוק צבעוני לענוד. לא היית רוצה שהשעון שלך ילך לאיבוד בקלות רבה מדי אם אתה מבלה יום שלם בטבע! השעון הטוב ביותר להרפתקאות חוצות דרך הוא דגם ה- MARK שלנו.

יום יום 

הכל הולך! בין אם אתם מטיילים או מבלים עם חברים, ענדו את שעון העץ האהוב עליכם, לא משנה באיזה צבע מדובר. אך תזכרו כי הרכבת שעונים סולידית אינה מסתמכת רק על סגנון האופנה שלך.

עקבו ותייגו אותנו בפוסט באינסטגרם, פייסבוק ויוטיוב. בואו נתחיל שיחה!

עגלת קניות

Are you in the right place?

Select the country that is closest to your preferred delivery location.

דילוג לתוכן