איך הכל התחיל ?הסיפור מאחורי MISHKA

מתן אדרי
מתן אדרי

מייסד ובעלים

זוג מחזיק ידיים עם שעוני מישקה

מישקה הוא מותג שעוני יד העשויים עץ, שמאחוריו עומד סיפור מרתק וייחודיי, בדיוק כמו השעונים שלנו. אז איך הכל התחיל?

שנות ה-50, סבא מישקה אז בן 35 החליט שהוא עולה לארץ ישראל לבדו. הוא השאיר מאחוריו את כל מה שמוכר וידוע לו, תרבות, שפה ומשפחה. הוא בעיקר השאיר מאחוריו את המוניטין והניסיון המוכר שלו כנגר מוערך בארץ מולדתו. כל זה מתוך ציונות ורצון לגדל את דור ההמשך שלו בארץ המובטחת.

במסגרת תהליך הקליטה שלו, סבא מישקה בחר להתגורר בעיירה בצפון הארץ וכדי להתפרנס התחיל לעבוד בבית מלאכה. בכל בוקר, היה עונד מישקה שעון יד אחר על פרק כף ידו. חבריו של מישקה לעבודה לא יכלו להתעלם מהזיקה האופנתית שהייתה לו לשעוני יד.

סבא מישקה היה חובב שעוני יד גדול, הוא אסף שעונים מילדותו. כל השעונים שהיו ברשותו היו שונים ומיוחדים, כאלה שמושכים תשומת לב, שאין עוד כמותם. השיח סביב השעונים המיוחדים של סבא גרמו לו להצליח להשתלב במדינת ישראל שכל כך אהב.

ומכאן נולד הרעיון. נעים מאוד, אני מתן, נכדו של סבא מישקה. החלטתי להקים את מותג שעוני העץ MISHKA כדי להנציח את אהבתו של סבי לשעונים, לעץ ולטבע תוך שימוש בטעמו הייחודי והחדשני.

בקולקציה של MISHKA תמצאו שעוני יד עשויים מהעצים האיכותיים ביותר, ממוחזרים ואורגניים, שיכולים להתאים לכל מי שלא מתפשר על איכות ויוקרה יוצאות דופן, על עיצוב קלאסי מותאם למודרניות העכשווית, לכל מי שמעריך עבודת יד ונהנה לתת חזרה לטבע שמעניק לנו כל כך הרבה.

סבא מישקה

הטבע של MISHKA

כנכדיו של סבא מישקה, אנחנו זוכרים שבסופי שבוע סבא היה לוקח אותנו לטייל במקומות המיוחדים ביותר בארץ. הטבע, שסיפק לסבא את חומר הגלם העיקרי בעבודתו, היה חלק  בלתי נפרד מליבו של סבא. תמיד הוא היה מספר לנו על אהבתו לטבע ומדגיש בפנינו כמה חשוב לשמור על הסביבה.

אנחנו לקחנו את זה הלאה: כל השעונים שלנו עשויים מהעצים האיכותיים ביותר תוך שימוש באחד הערכים החשובים ביותר שלנו ביצירת השעונים של MISHKA  והוא שמירה על הסביבה. לכן אנו משתמשים בחומרי גלם ממוחזרים ומתחייבים לספק הרגשה אופנתית, יוקרתית ואיכותית תוך תחושה של עשייה לעתיד ירוק.

הסגנון של MISHKA

מנימליסטי, קלאסי, חזק, עוצמתי, אלגנטי, מאסיבי. את שעוני העץ שלנו תבחרו לפי הסגנון שמתאים לכם, ואנחנו מאוד ממליצים להוסיף חריטה בגב השעון וכך להפוך אותו משעון יד רגיל לשעון שהוא לגמרי חלק ממך.

עגלת קניות

Are you in the right place?

Select the country that is closest to your preferred delivery location.

דילוג לתוכן